Podręczniki dla klas piątych

W dniu dzisiejszym dotarły do szkoły zamówione podręczniki dla klas piątych, które Rada Rodziców zakupiła w celu odciążenia plecaków dźwiganych codziennie przez dzieci. Dzięki Państwa składkom udało się kupić:

• 30 podręczników do języka polskiego
  • 30 podręczników do matematyki
  • 15 podręczników do historii
  • 15 kompletów podręczników do przyrody

Książki zostały dziś nieodpłatnie przekazane szkole i znajdują się już w odpowiednich salach przedmiotowych. W związku z tym, od poniedziałku dzieci nie muszą już przynosić tych podręczników ze sobą każdego dnia, ale będą mogły pracować na egzemplarzach dostępnych w szkole.

Jednocześnie apelujemy do uczniów, nauczycieli i rodziców o jak najlepsze wykorzystanie przekazanych podręczników oraz dbałość i poszanowanie naszej wspólnej własności dla dobra dzisiejszych użytkowników, jak i następnych roczników.

Każdy egzemplarz został na pierwszej stronie ostemplowany pieczątką Rady Rodziców, dlatego gdyby ktoś z Państwa zauważył taką książkę przyniesioną przypadkiem przez dziecko ze szkoły, uprzejmie prosimy o jak najszybszy zwrot. Podręczniki zostaną także w najbliższym czasie oznaczone wyraźnymi naklejkami, żeby trudniej było o pomyłkę.

Tak duży zakup udało się sfinansować tylko dzięki Państwa składkom. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wpłaty i zapraszamy do dalszego wspierania Rady Rodziców. Uważamy, że inwestycji w zdrowie dzieci nigdy za wiele, więc już dziś zaczynamy pracę nad zakupem podręczników dla klas szóstych, które od września będą dostępne w szkole dla naszych dzieci.