Pokaz historyczny

Z inicjatywy Rady Rodziców dnia 25. kwietnia zorganizowany został dla klas trzecich pokaz historyczny pt. „Wojskowość XVIII i XIX wieku oraz Wojny Napoleońskie”.

Spotkanie przeprowadzone przez członków grupy rekonstrukcyjnej Reko przeniosło dzieci w nieznany świat dnia codziennego żołnierzy służących w wojskach Napoleona Bonapartego. Pokaz utrzymany w interaktywnej formie zachęcał widzów do zadawania pytań. Na koniec każdy mógł dotknąć prezentowanych eksponatów – potrzymać karabin albo przymierzyć czapkę.

NOWOŚĆ: Ze względu na bardzo pozytywne komentarze na temat zajęć wśród uczniów i nauczycieli, Rada Rodziców zorganizowała dodatkowe pokazy dla klas IV-VI w dniach 20 i 27 maja.

[slideshow_deploy id=’593′]