Nowy ajent stołówki – Szwajcarka

SzwajcarkaW tym roku upłynął dwuletni okres obsługi stołówki przez firmę Dietbox. W związku z tym odbył się konkurs na nowego ajenta, który wygrała firma Szwajcarka.

Firma działa w branży spożywczej i gastronomicznej od 1999 roku skupiając swoją aktywność na terenie Warszawy oraz centralnego Mazowsza. Zajmuje się między innymi ajencją stołówek szkolnych, zaopatrzeniem w artykuły spożywcze placówek oświatowych (w tym naszego przedszkola nr 389) i instytucji publicznych oraz świadczeniem wysokiej klasy usług cateringowych.

Rada Rodziców spotkała się już z nowym ajentem, aby przedyskutować bieżące sprawy przed objęciem przez niego kuchni i stołówki. Szczegółami podzielimy się z Państwem na pierwszym zebraniu RR w nowym roku szkolnym. Na dziś najważniejsze jest, że cena obiadu będzie wynosić 4,60 zł, a cena trzech posiłków dla zerówek to 5,40 zł. Będziemy także zachęcać Państwa do podniesienia dziennej stawki o jedyne 0,60 zł, aby po obiedzie dzieci dostawały deser w postaci owoców sezonowych, jogurtów, itp.

Stołówka rusza już od 2. września.