Wsparcie „prezentowe”

W okresie przedświątecznym staramy się pamiętać o potrzebujących – uczniowie z naszej szkoły organizują wiele akcji wspierających. Rada Rodziców szczególnej uwadze poleca dwie z nich:

„ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA DLA MORĄGA”
0d 23 listopada do 17 grudnia 2015 roku w ramach tej akcji zbieramy dla podopiecznych Domu dla Dzieci i Młodzieży Promyk w Morągu:
– książki, gry, zabawki i pluszaki (nowe lub używane, ale w bardzo dobrym stanie);
– nowe przybory szkolne (zeszyty bloki, długopisy, kredki, ołówki, farby, itp.);
– osobiste środki czystości (mydła, pasty do zębów, chusteczki, itp.);
– słodycze.
Wszystkie dary prosimy przynosić do:
– Biblioteki szkolnej (budynek główny) w godz. 8.00- 15.00 koordynator: M. Tomaszek; opiekun: A. Dziedzic
– Biblioteki szkolnej (filia szkoły) w godz. 8.00- 13.30 opiekun: B. Skwarska
– Świetlicy szkolnej:
sala 103 opiekun: A. Osytek,
sala 105 koordynator: A. Warda
sala 054 (naprzeciwko sali widowiskowej) opiekun: J. Kopeć

Wolontariat kl. I-III organizuje akcję PSIA GWIAZDKA na rzecz zwierząt ze schroniska „Na Paluchu”.
„Nawet najmniejsza pomoc dla samotnych zwierząt stanowi nieocenioną wartość”.
Zbieramy:
– karmy suche i mokre dla psów i kotów,
– karmy specjalistyczne,
– koce ręczniki, miski, smycze.
Dary prosimy przynosić do sali nr 102 (duża szkoła) lub sali nr 9 (mała szkoła). Zbiórka trwa od 7 grudnia do 18 grudnia 2015 roku.