Zasady odpłatności za basen i przejazdy

Koszty zajęć na basenie

• Klasy drugie zwolnione są z opłat za basen, który finansowany jest dla nich z budżetu miasta.
  • Koszt basenu dla zapisanych dzieci, bez względu na obecność na zajęciach, wynosi 5,85 zł za każdą lekcję. Odpłatność odbywa się z rozbiciem na ilość zajętych torów – jeden tor mieści 8 dzieci, więc koszty zajęć rozkładają się następująco:
    • Do 8 dzieci – 46,80 zł
    • Do 16 dzieci – 93,60 zł
    • Do 24 dzieci – 140,40 zł
  • Opłaty za basen przyjmowane są na koniec miesiąca w księgowości basenu zbiorczo za całą klasę.

Koszty przejazdów autokarowych na basen

• Koszt autokaru ponoszą wszyscy, również klasy drugie.
  • Koszt autokaru za jeden przejazd to 100 zł (gdy jednocześnie jadą dwie klasy) lub 75 zł (gdy jedzie jedna klasa).
  • Opłaty miesięczne za autokar płatne są do 25. każdego miesiąca na specjalne subkonto Rady Rodziców zbiorczo za całą klasę.

Na koniec zwracamy uwagę na fakt, że harmonogram zajęć basenowych został ustalony przez szkołę i nie podlega zmianom bez konsultacji z p. Dyr. K. Sawicką.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.