Podsumowanie ankiety dotyczącej najpilniejszych potrzeb remontowo-wyposażeniowych

W następstwie spotkania z Burmistrzem Bemowa, p. Albertem Stomą, na którym otrzymaliśmy obietnicęKliknij, aby powiększyć wsparcia szkoły w realizacji najpilniejszych potrzeb remontowych i wyposażeniowych Szkoły, w dniach 18-23 października poprosiliśmy Państwa o wyrażenie swoich spostrzeżeń poprzez ankietę internetową.

Zebraliśmy 40 arkuszy, w których poruszali Państwo bardzo ważne sprawy dotyczące warunków, w jakich uczą się i odpoczywają Państwa dzieci (lista dostępna obok). Wpisywane były także tematy, które nie mieszczą się w zakresie tej konkretnej akcji, ale które z chęcią przedstawimy Dyrekcji pod rozwagę.

Z samego rana w piątek 25. października złożyliśmy pismo (pełna treść) na ręce p. Zarzyckiej z zamiarem przekazania jej tego samego dnia Burmistrzowi. Będziemy informować o decyzjach w sprawie poszczególnych punktów.

Bardzo dziękujemy za udział w ankiecie!