Wyprzedaż garażowa

Już w najbliższą sobotę, 18. października, zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z okazji i opróżnienia swoich szaf i schowków z niepotrzebnych rzeczy, które mogą się komuś jeszcze przydać. Impreza jest całkowicie darmowa dla sprzedających i kupujących, a przy okazji stanie się okazją do spotkania z innymi rodzicami i nauczycielami na pozaszkolnej stopie.

W sali gimnastycznej, w której odbędzie się wyprzedaż stanie także kawiarenka, w której będzie można kupić przygotowane przez rodziców domowe ciasta oraz napić się kawy i herbaty. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyprzedaży całe rodziny, a dla dzieci przewidziane są ciekawe zajęcia i zabawy. Podczas trwania imprezy Rada Rodziców będzie prowadziła zbiórkę dobrowolnych darowizn na rzecz naszej działalności statutowej. Jeśli ktoś z Państwa zechce podzielić się z nami uzyskanym utargiem, będziemy bardzo wdzięczni.

wyprzeda plakat-page2