Po wyprzedaży garażowej

Wyprzedaż garażowa zorganizowana w minioną sobotę spotkała się z zaskakująco dużym zainteresowaniem, jak na pierwszą imprezę tego typu w naszej szkole. Bardzo się z tego cieszymy i mamy nadzieję, że udało się Państwu sprzedać choć część przyniesionych rzeczy. Podczas trwania imprezy działała kawiarenka sprzedająca przygotowane przez Państwa wypieki, a dzieci mogły na chwilę odejść od swoich stoisk i spędzić czas budując z klocków lego, grając w przestrzenną grę planszową oraz układając kompozycje z liści.

Datki zebrane wśród Państwa przez przedstawicieli Rady Rodziców zostaną w całości przekazane na wyposażenie stanowisk w pracowniach komputerowych w naszej szkole. Dziękujemy!

Pierwsze koty za płoty. Jesteśmy przekonani, że kolejna edycja wyprzedaży za kilka miesięcy uda nam się jeszcze lepiej.

[slideshow_deploy id=’799′]